skladom
Náhrdelník strieborný farebnými zirkónmi
Strieborný náhrdelník so srdiečkom, nekonečnom a štvorlístkom
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 776000135 |
|---|---|
| Sklad: | skladom |
Jemný, strieborný, dámsky náhrdelník v zlatej farbe s visiacími trojuholníkmi.
| Materiál | striebro 925 |
|---|---|
| Farba | zlatá |
| Hmotnosť | 2,7 g |
| Povrchová úprava | ródiovanie |
| Dĺžka retiazky | s možnosťou zapnutia od 42 do 45 cm (nastaviteľná retiazka) |
| Rozmer prívesku | 6 x 6 mm |