skladom
Náhrdelník strieborný s visiacou aplikáciou
Strieborný náhrdelník s visiacou aplikáciou
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 776000167 |
|---|---|
| Sklad: | skladom |
Ste nepredvídateľný blíženec? Potom vám bude slušať strieborný náhrdelník so súhvezdím blíženci osadeným českými kryštálmi.
| Materiál | striebro 925 |
|---|---|
| Farba | strieborná |
| Povrchová úprava | ródiovanie |
| Dĺžka retiazky | s možnosťou zapnutia od 42 do 45 cm (nastaviteľná retiazka) |
| Hmotnosť | 3,8 g |
| Priemer | 27 mm |