skladom
Náhrdelník strieborný s visiacou aplikáciou
Náhrdelník strieborný s ozdobou
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | jmas0322sn |
|---|---|
| Sklad: | skladom |
Elegantný strieborný náhrdelník so zirkónom vyniká nadčasovým dizajnom a luxusným spracovaním, ktoré zvýrazní ženskú krásu v každej situácii.
| Materiál | striebro 925 |
|---|---|
| Farba | strieborná |
| Priemer | 7 mm |
| Druh kameňa | číry zirkón |
| Povrchová úprava | rhodiované |
| Dĺžka retiazky | 50 cm |
| Orientačná hmotnosť | 3 g |