skladom
Náhrdelník strieborný s krúžkom
Strieborný náhrdelník s farebnými zírkónmi a kružkami
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 776000143 |
|---|---|
| Sklad: | skladom |
Jemný, strieborný, dámsky náhrdelník s visiacou aplikáciou v tvare srdiečka.
| Materiál | striebro 925 |
|---|---|
| Farba | strieborná |
| Hmotnosť | 1,5 g |
| Povrchová úprava | ródiovanie |
| Dĺžka retiazky | s možnosťou zapnutia od 42 do 45 cm (nastaviteľná retiazka) |
| Dĺžka visiacej časti | 38 mm |