skladom
ZLATÝ NÁHRDELNÍK KRÍŽIK- biele zlato
Zlatý dámsky náhrdelnik z bieleho zlata so zirkónovým krížikom
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 27900100113 |
|---|---|
| Sklad: | skladom |
Krásny moderný náhrdelník vyrobený z pravého 14-karátového zlata. Náhrdelník je vhodný na každodenné nosenie aj na výnimočné príležitosti. Kvalitné spracovanie si všimnete hneď po prvom nosení.
| Materiál | AU 585/1000 |
|---|---|
| Farba | žlté zlato |
| Farba kameňa | číry zirkón |
| Hmotnosť | 2,4 g |
| Dĺžka | nastaviteľná 40 - 45 cm |
| Iné | Šperk skontrolovaný puncovým úradom, na šperku je punc |
| Priemer ozdobnej časti | 12mm |