skladom
Zlatý náhrdelník
Zlatý dámsky náhrdelnik zo žltého zlata
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 2760010003207 |
|---|---|
| Sklad: | skladom |
Dámsky, jemný náhrdelník z bieleho zlata s minimalistickým príveskom - žiarivým zirkónom.
| Materiál | AU 585/1000 |
|---|---|
| Farba | biele zlato |
| Priemer ozdobnej časti | 7 mm |
| Hmotnosť | 1,65 g |
| Rýdzosť | AU 585/1000 (14 karátov) |
| Iné | Šperk skontrolovaný puncovým úradom, na šperku je punc |
| Dĺžka retiazky | s možnosťou zapnutia od 42 do 45 cm (nastaviteľná retiazka) |