skladom
ZLATÝ NÁHRDELNÍK krúžok - biele zlato
Zlatý náhrdelník z bieleho zlata s krúžkom
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 27900100104 |
|---|---|
| Sklad: | skladom |
Náhrdelník so žltého zlata v kombinácií hladkého srdiečka a zirkónového krížika.
| Materiál | AU 585/1000 |
|---|---|
| Farba | žlté zlato |
| Farba kameňa | číry zirkón |
| Hmotnosť | 2,2 g |
| Rýdzosť | AU 585/1000 (14 karátov) |
| Iné | Šperk skontrolovaný puncovým úradom, na šperku je punc |
| Dĺžka retiazky | s možnosťou zapnutia od 42 do 45 cm (nastaviteľná retiazka) |
| Dĺžka | nastaviteľná 40 - 45 cm |