skladom
Náhrdelník strieborný - znamenie-VÁHY
Strieborný náhrdelník - súhvezdie VÁHY
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | jman0648gn-sn |
|---|---|
| Sklad: | skladom |
Náhrdelník je výrazom lásky, ale aj štýlovým doplnkom, ktorý podčiarkne ženskosť a jemnosť každej ženy. Je vhodný na každodenné nosenie aj slávnostné príležitosti, keď chcete vyjadriť svoje city alebo urobiť radosť blízkej osobe.
| Materiál | striebro 925 |
|---|---|
| Farba | strieborná |
| Druh kameňa | číry zirkón |
| Rozmer prívesku | 20 x 14 mm |
| Povrchová úprava | rhodiované |
| Dĺžka retiazky | 45 cm |
| Orientačná hmotnosť | 4,85 g |