skladom
Strieborný náhrdelník pozlatený kvet s achátom
Strieborný náhrdelník pozlatený
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | jmas0310sn |
|---|---|
| Sklad: | skladom |
Atraktívny, ale stále jemný dizajn oceníte pri každodennom nosení aj pri špeciálnych príležitostiach.
| Materiál | striebro 925 |
|---|---|
| Farba | strieborná |
| Rozmer prívesku | 10 x 17 mm (s úchytom) |
| Povrchová úprava | rhodiované |
| Dĺžka retiazky | 45 cm |
| Orientačná hmotnosť | 4 g |