skladom
Náhrdelník strieborný s krúžkom
Strieborný náhrdelník s farebnými zírkónmi a kružkami
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | jmas7058bn50 |
|---|---|
| Sklad: | skladom |
Atraktívny, ale stále jemný dizajn oceníte pri každodennom nosení aj pri špeciálnych príležitostiach.
| Materiál | striebro 925 |
|---|---|
| Farba | modrá |
| Druh kameňa | lapis |
| Rozmer štvorlístka | 12 x 12 mm |
| Dĺžka retiazky | možnosť nastavenia dĺžky 45 do 50cm |
| Povrchová úprava | ródiovanie |
| Hmotnosť | 6,9 g |