skladom
Strieborný náhrdelník so zirkónom
Strieborný náhrdelník so zirkónom
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 77600082 |
|---|---|
| Sklad: | skladom |
Jemný, strieborný, dámsky náhrdelník s príveskom LOVE v strede retiazky.
| Materiál | striebro 925 |
|---|---|
| Farba | strieborná |
| Hmotnosť | 2g |
| Povrchová úprava | ródiovanie |
| Rozmer prívesku | 18 x 9 mm |
| Dĺžka retiazky | s možnosťou zapnutia od 42 do 45 cm (nastaviteľná retiazka) |