skladom
Pozlatený strieborný náhrdelník s bielymi zirkónmi
Pozlatený strieborný náhrdelník s bielymi zirkónmi
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 77600098 |
|---|---|
| Sklad: | skladom |
Jemný, strieborný, dámsky náhrdelník s jemným krížikom.
| Materiál | striebro 925 |
|---|---|
| Farba | strieborná |
| Hmotnosť | 2 g |
| Povrchová úprava | ródiovanie |
| Rozmer prívesku | 27 x 13 mm |
| Dĺžka retiazky | s možnosťou zapnutia od 42 do 45 cm (nastaviteľná retiazka) |