skladom
Náhrdelník strieborný s krídlami
Strieborný náhrdelník s farebnými krídlami
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | jman0565wn |
|---|---|
| Sklad: | skladom |
Náhrdelník je ideálnou voľbou pre každodenné nosenie aj slávnostné príležitosti.
Jemný, ale výrazný motív kvapky symbolizuje čistotu a ženskosť.
| Materiál | striebro 925 |
|---|---|
| Farba | strieborná |
| Druh kameňa | číry zirkón |
| Rozmer prívesku | 17 x 9 mm |
| Povrchová úprava | ródiovanie |
| Dĺžka retiazky | 45 cm |
| Orientačná hmotnosť | 3,3 g |