skladom
Pozlatený strieborný náhrdelník
Pozlatený decentný strieborný náhrdelník
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 77600085 |
|---|---|
| Sklad: | skladom |
Jemný, strieborný, dámsky náhrdelník s malým píveskom detskej nožičky.
| Materiál | striebro 925 |
|---|---|
| Farba | strieborná |
| Hmotnosť | 2,2 g |
| Povrchová úprava | ródiovanie |
| Rozmer prívesku | 12 x 8 mm |
| Dĺžka retiazky | s možnosťou zapnutia od 42 do 45 cm (nastaviteľná retiazka) |