skladom
Strieborný náhrdelník pozlatený kvet s achátom
Strieborný náhrdelník pozlatený
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | jmas0322gn |
|---|---|
| Sklad: | skladom |
Elegantný pozlátený strieborný náhrdelník so zirkónom JMAS0322GN vyniká nadčasovým dizajnom a luxusným spracovaním, ktoré zvýrazní ženskú krásu v každej situácii.
| Materiál | striebro 925 |
|---|---|
| Farba | žltá |
| Priemer | 7 mm |
| Druh kameňa | číry zirkón |
| Povrchová úprava | rhodiované, pozlátené 14K zlatom, e-coating | nadštandartná fixácia zlátenia |
| Dĺžka retiazky | 50 cm |
| Orientačná hmotnosť | 3 g |