skladom
ZLATÝ NÁHRDELNÍK nekonečno - žlté zlato
Zlatý dámsky náhrdelnik zo žltého zlata - nekonečno
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 2730010015607 |
|---|---|
| Sklad: | skladom |
Náhrdelník z bieleho zlata v kombinácií s hladkým príveskom v tvave nekonečno.
| Materiál | AU 585/1000 |
|---|---|
| Farba | biele zlato |
| Hmotnosť | 1,65 g |
| Rýdzosť | AU 585/1000 (14 karátov) |
| Iné | Šperk skontrolovaný puncovým úradom, na šperku je punc |
| Dĺžka retiazky | s možnosťou zapnutia od 42 do 45 cm (nastaviteľná retiazka) |
| Rozmer ozdobnej časti | 3 x 11 mm |