skladom
Náhrdelník strieborný - znamenie-RYBY
Strieborný náhrdelník - súhvezdie Ryby
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 47600100118 |
|---|---|
| Sklad: | skladom |
Šperk je vyrobený z pravého rhodiovaného striebra a dlho si tak udržia svoju farbu a lesk.
| Materiál | striebro 925 |
|---|---|
| Farba | strieborná |
| Povrchová úprava | ródiovanie |
| Dĺžka retiazky | s možnosťou zapnutia od 42 do 45 cm (nastaviteľná retiazka) |
| Hmotnosť | 2,3 g |
| Druh kameňa | kubický zirkón |
| Priemer zirkóna | 4 mm |