skladom
Strieborný pozlatený náhrdelník štvorlístok s bielou perleťou
Strieborný náhrdelník štvorlístok pozlatený
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | vo7715 |
|---|---|
| Sklad: | skladom |
Atraktívny, ale stále jemný dizajn oceníte pri každodennom nosení aj pri špeciálnych príležitostiach.
Malachit v osadený v striebornom lôžku, zo zadnej strany plné striebro (možnosť nosiť obojstranne).
| Materiál | striebro 925 |
|---|---|
| Povrchová úprava | pozlátené 14K zlatom, e-coating | nadštandartná fixácia zlátenia |
| Druh kameňa | malachit |
| Farba | zelená |
| Rozmer prívesku | 190 × 10 × 10 mm (dך×v) |
| Hmotnosť | 3,2 g |
| Dĺžka retiazky | možnosť nastavenia dĺžky 45 do 50cm |