skladom
Náhrdelník strieborný s visiacou aplikáciou
Strieborný náhrdelník s krížikom na visiacej časti
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 77600042 |
|---|---|
| Sklad: | skladom |
Jemný, dámsky, strieborný náhrdelník s príveskom v tvare "V" so zirkónmi.
| Materiál | striebro 925 |
|---|---|
| Farba | strieborná |
| Hmotnosť | 2,3 g |
| Farba kameňa | číry zirkón |
| Povrchová úprava | ródiovanie |
| Rozmer prívesku | 16 x 11 mm |
| Dĺžka retiazky | s možnosťou zapnutia od 42 do 45 cm (nastaviteľná retiazka) |