skladom
Náhrdelník strieborný - Futbalová lopta
Náhrdelník strieborný - Futbalová lopta.
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | jmad0067sn |
|---|---|
| Sklad: | skladom |
Jemný detský strieborný náhrdelník s kvetinou ozdobenou žltým a bielym zirkónom. Elegantný kvetinový motív poteší každú malú parádnicu.
| Materiál | striebro 925 |
|---|---|
| Farba | biela, žltá |
| Druh kameňa | číry zirkón |
| Rozmer prívesku | 10 x 10 mm |
| Povrchová úprava | ródiovanie |
| Dĺžka retiazky | 38 cm |
| Orientačná hmotnosť | 2,5 g |