skladom
Náhrdelník strieborný - Važka
Náhrdelník strieborný - Važka s farebnými zirkónami
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | jmad0018SN |
|---|---|
| Sklad: | skladom |
Originálna futbalová lopta na vašom krku jasne ukáže, aká je vaša vášeň. Lopta je veľmi pekne spracovaná a vďaka realistickému dizajnu sa na ňu dá pozerať zo všetkých uhlov.
Je vyrobená z pravého striebra, ktoré má ródiovanú povrchovú úpravu.
| Materiál | striebro 925 |
|---|---|
| Farba | strieborná |
| Hmotnosť | 4,3 g |
| Povrchová úprava | ródiovanie |
| Dĺžka retiazky | 38 cm |
| šírka retiazky | 1,45 mm |
| Priemer ozdobnej časti | 10 mm |