skladom
Náhrdelník strieborný s visiacou aplikáciou
Strieborný náhrdelník s hviezdičkou na visiacej aplikácii
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 77600025 |
|---|---|
| Sklad: | skladom |
Náhrdelník strieborný so žiarivým srdiečkom so zirkónmi, Vyššie na retiazke je umiestnený malý, nenapadný zirkónik.
| Materiál | striebro 925 |
|---|---|
| Farba | strieborná |
| Hmotnosť | 2,3 g |
| Farba kameňa | číry zirkón |
| Povrchová úprava | ródiovanie |
| Rozmer prívesku | 13 x 11 mm |
| Dĺžka retiazky | s možnosťou zapnutia od 42 do 45 cm (nastaviteľná retiazka) |