skladom
Strieborný náhrdelník štvorlístok s lapisom
Strieborný náhrdelník štvorlístok
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | jman0648gn |
|---|---|
| Sklad: | skladom |
Náhrdelník je výrazom lásky, ale aj štýlovým doplnkom, ktorý podčiarkne ženskosť a jemnosť každej ženy. Je vhodný na každodenné nosenie aj slávnostné príležitosti, keď chcete vyjadriť svoje city alebo urobiť radosť blízkej osobe.
| Materiál | striebro 925 |
|---|---|
| Farba | žltá |
| Druh kameňa | číry zirkón |
| Rozmer prívesku | 20 x 14 mm |
| Povrchová úprava | rhodiované, pozlátené 14K zlatom, e-coating | nadštandartná fixácia zlátenia |
| Dĺžka retiazky | 45 cm |
| Orientačná hmotnosť | 4,85 g |