skladom
ZLATÝ NÁHRDELNÍK ZIRKÓN - biele zlato
Zlatý dámsky náhrdelnik s príveskom v priemere 6,5 mm
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 27300100154 |
|---|---|
| Sklad: | skladom |
Dámsky, jemný náhrdelník zo žltého zlata s minimalistickým príveskom v tvare srdiečka.
| Materiál | AU 585/1000 |
|---|---|
| Farba | žlté zlato |
| Hmotnosť | 2,1 g |
| Rýdzosť | AU 585/1000 (14 karátov) |
| Iné | Šperk skontrolovaný puncovým úradom, na šperku je punc |
| Dĺžka retiazky | s možnosťou zapnutia od 42 do 45 cm (nastaviteľná retiazka) |
| Priemer | 7 mm |