skladom
Náhrdelník strieborný so srdiečkom
Náhrdelník strieborný s farebným srdiečkom
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | jmas7058xn50 |
|---|---|
| Sklad: | skladom |
Atraktívny, ale stále jemný dizajn oceníte pri každodennom nosení aj pri špeciálnych príležitostiach.
| Materiál | striebro 925 |
|---|---|
| Farba | čierna |
| Druh kameňa | prírodná perla |
| Rozmer štvorlístka | 12 x 12 mm |
| Dĺžka retiazky | možnosť nastavenia dĺžky 45 do 50cm |
| Povrchová úprava | pozlátené 14K zlatom, e-coating | nadštandartná fixácia zlátenia |
| Hmotnosť | 6,9 g |