skladom
Dámsky strieborný náramok na nohu- Kotva s prírodnou perlou
Dámsky, strieborný náramok na nohu
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | jmas7052sb24 |
|---|---|
| Sklad: | skladom |
Jemný, dámsky, strieborný náramok na nohu
| Materiál | striebro 925 |
|---|---|
| Farba | strieborná |
| Dĺžka náramku | 24-27 cm |
| Kamienky | prírodná perla |
| Priemer perly | 6,3 mm |
| Povrchová úprava | ródiovanie |
| Hmotnosť | 3,15 g |