skladom
Náhrdelník strieborný s korunovačným klenotom
Strieborný náhrdelník s korunovačným klenotom
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | jmas0182gn |
|---|---|
| Sklad: | skladom |
Atraktívny, ale stále jemný dizajn oceníte pri každodennom nosení aj pri špeciálnych príležitostiach.
| Materiál | striebro 925 |
|---|---|
| Farba | žltá |
| Druh kameňa | číry zirkón |
| Rozmer prívesku | malý kružok - 0,8 mm, veľký krúžok - 12 mm |
| Povrchová úprava | rhodiované, pozlátené 14K zlatom, e-coating | nadštandartná fixácia zlátenia |
| Dĺžka retiazky | možnosť nastavenia dĺžky 45 do 50cm |
| Orientačná hmotnosť | 2,95 g |