skladom
Náušnice strieborné, detské - Macko
Detské strieborné náušnice - patentové
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | jmad0053AE |
|---|---|
| Sklad: | skladom |
Detské náušnice z kolekcie sú vyrobené z pravého striebra 925/1000 a dlho si zachovajú svoju farbu a lesk. Sú vhodné na každodenné nosenie aj na výnimočné príležitosti.
Náušnice sú zdobené trblietavými zirkónmi na zadnej strane a na hlavičke motýľa.
Náušnice vynikajú nadčasovým dizajnom a zvýraznia pôvab každého dievčatka.
Tieto jemné náušničky môžu zdobiť uško každej malej princezny.
| Materiál | striebro 925 |
|---|---|
| Farba | strieborná |
| Typ zapínania | patentové |
| Povrchová úprava | rhodiované |
| Výška | 15mm |
| Šírka | 11 mm |
| Hmotnosť | 1,65 g |