skladom
Náušnice strieborné, detské - Sovičky
Detské strieborné náušnice - patentové
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | jmad0043BE01 |
|---|---|
| Sklad: | skladom |
Jemné, strieborné náušnice v tvare kvietka - opálové.
Tieto jemné náušničky môžu zdobiť uško každej malej princezny.
| Materiál | striebro 925 |
|---|---|
| Farba | strieborná |
| Typ zapínania | patentové |
| Výška | 17mm |
| Povrchová úprava | ródiovanie |
| Šírka | 8 mm |
| Hmotnosť | 1,9 g |