skladom
Náušnice zlaté detské - biele zlato
Detské zlaté náušnice
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 23900100293c |
|---|---|
| Sklad: | skladom |
Detské, zlaté náušničky zo žltého zlata. Náušničky zdobia žiarivé číre a tmavoružové zirkóny.
Tieto náušničky budú vašu malú princeznú zdobiť od narodenia až po prvé rôčiky školských čias.
| Materiál | AU 585/1000 |
|---|---|
| Farba | zlatá |
| Hmotnosť | 0,85 g |
| Vnútorný rozmer | 10 mm |
| Typ zapínania | spredu |
| Rýdzosť | AU 585/1000 (14 karátov) |
| Farba kameňa | ružový a číry zirkón |
| Motív | motýľ |
| Iné | Šperk skontrolovaný puncovým úradom, na šperku je punc |
| Rozmer ozdobnej časti | 8 x 8 mm |