skladom
Strieborný náhrdelník štvorlístok s bielou perleťou
Strieborný náhrdelník štvorlístok
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 77600062 |
|---|---|
| Sklad: | skladom |
Jemný, strieborný, dámsky náhrdelník s kvietkami. Najväčší kvietok je v modrej farby.
| Materiál | striebro 925 |
|---|---|
| Farba | strieborná |
| Hmotnosť | 2,5 g |
| Povrchová úprava | ródiovanie |
| Rozmer prívesku | 27 x 10 mm |
| Dĺžka retiazky | s možnosťou zapnutia od 42 do 45 cm (nastaviteľná retiazka) |