skladom
Náhrdelník oceľový JF02747791
Oceľový náhrdelník Fossil
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 2781010 |
|---|---|
| Sklad: | skladom |
| Značka: | TOMMY HILFIGER |
| Materiál | chirurgická oceľ |
|---|---|
| Farba | zlatá |
| Rozmer prívesku | 10 x 10 mm |
| Dĺžka retiazky | dĺžka 45 cm - možnosť 2,5 a 5 cm |
| Orientačná hmotnosť | 8 g |