skladom
Detské hodinky CLOCKODILE - tyrkysové
Detské hodinky CLOCKODILE - dievčenské
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | CWG5021 |
|---|---|
| Sklad: | skladom |
Detské, dievčenské hodinky CLOCKODILE vo fialovej farbe s kvietkami.
| Vodotesnosť | 5 ATM |
|---|---|
| Materiál púzdra | bezniklová zliatina |
| Sklíčko | minerálne tvrdené sklo |
| Pohon strojčeka | Citizen Miyota 7T35 |
| Šírka remienka | 14 mm |
| Materiál remienka | umelá koža | polyuretán |
| Priemer puzdra | 28 mm |
| Obvod zápästia | 12,5 - 17,5 cm |