skladom
Dámske zlaté náušnice - šrobovacie
Dámske zlaté náušnice -štvorčeky
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 23100100663 |
|---|---|
| Sklad: | skladom |
Minimalistické náušnice zo žltého zlata so vzorom.
Uzáver je šrobovací balónik.
| Materiál | AU 585/1000 |
|---|---|
| Farba | žlté zlato |
| Hmotnosť | 2,8 g |
| Typ zapínania | šrobovacie |
| Iné | Šperk skontrolovaný puncovým úradom, na šperku je punc |
| Priemer | 18 mm |
| Rozmer (výška x šírka) | 3 mm |